• Fiskelykke
  • Reingjærde
  • Catwalk
  • Brygge
  •  17 mai
  • toppbilde 1
  • toppbilde 2

Suodjalusáittardeaddjit

LISTU ČÁJEHA  SUODJALUSBIRRASIID OKTAN
SUODJALUSÁITTARDEADDJIIN  JA DOAIBMAJOĐIHEADDIN UNJÁRGGA GIELDDAS:
Ođasmahtton. 01.6.05 1. RÁĐĐEVIESSU: Suodjalusáittardeaddji: Lillian Teigstad
Tlf. 78959532 Epoasta: lillian.teigstad@nesseby.kommune.no Ráđđealmmái: Stian
Lindgård tlf. 78959505 Epoasta: stian.lindgard@nesseby.kommune.no 2. VÁRJJAT
SÁMI MUSEA: Suodjalusáittardeaddji: Roger Person Tlf. 78959923 Epoasta:
rp@varjjat.org Doaibmajođiheaddji: Kjersti Schanche Tlf. 78959922 Eposta:
kj@varjjat.org 3. UNJÁRGGA SKUVLA: Suodjalusáittardeaddji: Tone Lise Pettersen
Roska Tlf. 78959602 Doaibmajođiheaddji: Arvid Pleym Tlf: 78959601 Epoasta:
arvid.pleym@nesseby.kommune.no 4. UNJÁRGGA MÁNÁIDGÁRDI: Suodjalusáittardeaddji:
Anne Marie Vars Tlf. 78959191 Epoasta: anne.vars@nesseby.kommune.no
Doaibmajođiheaddji: Britt Karijord Klevberg Epoasta:
britt.klevberg@nesseby.kommune.no 5. STUORRAVUONA SKUVLA:
Suodjalusáittardeaddji: Edel Pleym Tlf. 78959652 Epoasta:
edel.pleym@nesseby.kommune.no Doaibmajođiheaddji: Laila Smuk Epoasta:
laila.smuk@nesseby.kommune.no 5. UNJÁRGGA DEARVVAŠVUOĐAGUOVDDÁŠ - INSTITUŠUVDNA:
Suodjalusáittardeaddji: Ivar Winther Tlf. 78959 Epoasta: @nesseby.kommune.no
Doaibmajođiheaddji: Lene Bergmo Johnsen Tlf. 78959810 Epoasta:
lene.bergmo@nesseby.kommune.no 6. UNJÁRGGA DEARVAŠVUOĐAGUOVDDÁŠ …quot;
RUOVTTUBÁSEREJUVVON FUOLAHUS/ BIRASBARGOBÁLVALUS: Suodjalusáittardeaddji:
Virpi Lindroos Doaibmajođiheaddji: Lene Bergmo Johnsen Tlf. 78959810 Epoasta:
lene.bergmo@nesseby.kommune.no 7. ÁIMMAHUŠŠANJOAVKU/ GIRJERÁDJOBUSSEGARÁŠA/
VUONNABAĐA SERVODATVISTI: Suodjalusáittardeaddji: Kjell Roger Henriksen
Doaibmajođiheaddji: Jonny Grimsø Epoasta: jonny.grimso@nesseby.kommune.no
Tips en venn  Skriv ut
Web levert av CustomPublish AS